נשים שמעוניינות בשיפור או שינוי בחייהן, ומחפשות גורם חיצוני לעזרתן, בדרך כלל מחפשות אחר סדנאות העצמה לנשים או אימון אישי. כל אחת לפי מידת החשיפה שמתאימה לה או לפי העדפות אחרות שהיא שוקלת.

סדנאות העצמה לנשים

אפשר למצוא מגוון רחב של סדנאות העצמה לנשים בסגנונות שונים, משכי זמן שונים וכמובן בכל רחבי הארץ, כאשר באופן טבעי מרבית הסדנאות מתרחשות במרכז.

מדובר בטרנד חביב שכבר מצא מקום של קבע ועם הזמן יותר ויותר נשים נוטלות חלק בסדנאות כאלה.

מצד אחד, לא צריך להיות במצב של קושי כדי להשתתף בסדנאות קלילות ומעשירות (אני קוראת להן סדנאות להנאה והנעה) ;

מצד שני, תמיד אפשר להשתפר ולהצטיין יותר בכל תחומי החיים, ואפשר לעשות זאת באופן יסודי (באימון אישי או באימון אישי בקבוצה).

גם במצבים של קושי, התמודדות עם משברים ורצון להכניס שינוי לחיים אפשר לבחור בסדנאות עצמה כאלה או אחרות.

הכל לפי בחירה אישית של כל אישה, משיקוליה היא.

סדנאות העצמה אישית באשקלון

בשנתיים האחרונות ייסדתי סדרת סדנאות מסוגים שונים, והעברתי אותן למשתתפות רבות בכל רחבי הארץ. הסדנאות שלי מתבססות על עולם התוכן המגוון והייחודי שלי :

עולם הניהול, החוק והתפעול ; כתיבה יוצרת וכתיבה עיתונאית ; אימון אישי לחיים ; הנחיית קבוצות.

בשנה 2018 התחלתי להעביר סדנאות מגוונות באשקלון (אליה עברתי מתל אביב).

בסדנאות שלי השתתפו נשים מרתקות, מאשקלון והסביבה. בין הנשים היו נשואות וגרושות, אלמנות ורווקות, עצמאיות ושכירות, קיבוצניקיות ועירוניות, צעירות ומבוגרות. כל אישה שהשתתפה בסדנה שלי הביאה איתה את עולמה, תרמה מחוכמתה לכל המשתתפות האחרות, וכך גם נתרמה על ידי הכח הנשי שבתוך המעגל שנוצר בסדנה.

המשתתפות יוצאות עם חיוך גדול על הפנים, ועם תובנות חדשות לחיים – לשינוי, לשיפור או לשימור.

סדנאות מסוגים שונים

סדנאות העצמה לנשים שאני מנחה, מתחלקות לשני סוגים עיקריים:

סוג אחד - סדנאות להנאה והנעה: סדרת סדנאות העצמה אישית שאני בניתי, כאשר כל סדנה עומדת בפני עצמה, ועוסקת בכלי או במודל מעולם האימון האישי . כל סדנה מתבססת על עולם התוכן של המשתתפות ועל כלים וחומרים שאני מביאה לסדנה. מדובר במפגשים אינטראקטיביים, בנושאים מגוונים, מלאים בעשייה משותפת הכוללת גם הנאה וגם תובנות לעתיד, למימוש פרקטי בחיי היום יום של המשתתפות.

נושאי הסדנאות: זיהוי ה"אני" בעיני עצמי ובעיני האחרים ; חשיבה חיובית ; מימוש עצמי ; אושר והצלחה ; תקשורת אפקטיבית, וכדומה.

סוג שני – אימון אישי בקבוצה : סדנת העצמה נשית שאני בניתי סביב מודל ייחודי שלי "מודל הלביאה". הסדנה נמשכת 8 מפגשים ומשתתפות בה כ-8 נשים.

נוצרת בקבוצה דינמיקה של מסע משותף, באוירה מיוחדת של אחוות נשים, למידה משותפת, הפריה הדדית ומעגל תמיכה שנמשך גם מעבר לסדנה עצמה.

נוצרת חוויה מעצימה בזכות ההתמודדות המשותפת, המגוון של עולמות התוכן, הקשיים, האתגרים לצד הידע, הכלים והניסיון שאני מביאה מעולמות התוכן שלי וניסיון חיים עשיר.

כתוצאה מהסדנה, המשתתפות שלי טובות יותר קודם כל לעצמן. הן יוצאות חזקות יותר מול תלאות ואתגרים, רכות יותר מול מושא אהבתן, וחכמות יותר בכל תחומי החיים, כי הן יודעות לבחור את הקרבות שלהן.

מודל הלביאה

את המודל הייחודי שלי תכירי בסדנה עצמה. על קצה המזלג אומר, שלקחתי את שלושת המצבים העיקריים של הלביאה בטבע, והתאמתי אותם למצבים בהם נמצאת כמעט כל אישה, כמעט בכל רגע נתון. התוצר הוא יכולת לאבחן מצבים ולנהוג לפיהם. על המודל ניתן לקרוא בהרחבה כאן.

מה קורה אחרי הסדנה

נשים שהשתתפו באחת מהסדנאות להנאה והנעה בדרך כלל יבקשו להגיע לסדנאות נוספות ולהשלים את הסדרה.

נשים שלקחו חלק בתחום סדנת העצמה נשית בוחרות להמשיך באימון אישי לפי הצורך או לחילופין בוחרות להשתתף באחת או יותר מהסדנאות להנאה והנעה, בנושא בו הן מבקשות להעמיק.

הכל תלוי באופי האתגרים שכל אחת מתמודדת מולם ובאופי השינוי שכל אחת מבקשת להכניס לחייה.

נוצרת אחוות נשים, ונשמר קשר חברי בין המשתתפות שבוחרות בכך.