כל שנה מביאה בכנפיה החלטות והתנסויות חדשות. השנה תיכננתי ליין סדנאות חדש של הנאה והנעה לנשים וגברים בקבוצות מגוונות.

כל אחת מהסדנאות "להנאה והנעה" שאני פיתחתי, הסדנאות הוותיקות, כמו גם הליין החדש של הסדנאות לכבוד חגי תשרי 2022, מתבססות בעיקרן על כלים מתוך עולם הקואצ'ינג וכלים מגוונים נוספים.  

כל הסדנאות מביאות ערך מוסף למשתתפות ולמשתתפים – הן מהנות, כוללות השתתפות פעילה, דינמיקה קבוצתית, משחקי תפקידים, תרגילי גיבוש והכרות ולפעמים גם שאלונים ודפי עבודה.

כאשר קהל היעד הוא נשים בלבד, המפגשים הופכים לסדנאות העצמה אישית לנשים, בשל הדגש המיוחד שאני מוסיפה.
 

למה הנאה והנעה?

כי מלבד השתתפות מהנה, המשתתפות והמשתתפים מקבלים כלים ותובנות שבעזרתם החיים נעים קדימה, קצת אחרת. ניתן להשתמש בכלים השונים ולממש אותם בחיי היום יום, ובזכות תובנות חדשות שמקבלים, אפשר להכניס לחיים שינויים קטנים או גדולים לשימור או שיפור מתוך זוית הסתכלות חדשה (ובדרך כלל אופטימית).

סדנאות LIFE COACHING להנאה והנעה מותאמות לקהלים מגוונים – וכך לא רק נשים יכולות להנות מהעצמה אישית, אלא גם גברים ו/או זוגות , ובכלל כל מי שרוצה לבלות ערב נעים בעל ערך יותר מאשר צפייה בנטפליקס או בילוי במסעדה.

ניתן להזמין אותי אליכם, לקבוצה קיימת שמבקשת להעשיר את חברי וחברות הקבוצה, בתכנים הייחודיים של אחת או יותר מהסדנאות המתוארות. המפגשים יכולים להתקיים פרונטלית (בכל רחבי הארץ) וכמובן באמצעות ה-זום (טכנולוגיה מופלאה שהוכיחה את עצמה היטב בשלוש השנים האחרונות).

איך?

הודעת ווטסאפ פשוטה כאן בקישור.

מומלץ ליצור קשר ולהזמין אותי אליכם מספיק זמן מראש, על מנת להבטיח את התאריך הרצוי.
 

ואלה הסדנאות בליין החדש:

1. סבתא - למה ?

סדנה לסבתאות משמחת, בדרך כלל לבנות ובני 50+.

הסדנה מיועדת לכל הסבתות והסבים שרוצים לשפר את חיי המשפחה המורחבת בעזרת חשיבה חיובית, שיתוף פעולה עם השותפים למערכות היחסים המורכבות והרגישות של המשפחה, וכמובן אסרטיביות, צניעות, התחשבות, שמירת גבולות ולקיחת אחריות.

ברור לכל, כי הקמת משפחות צעירות שמחפשות את דרכן בעולם ובמשפחה המתרחבת אינו תהליך קל, ואנחנו "זקני וזקנות השבט" בהחלט יכולים לעזור ולהפוך את ההתהוות הזאת למשהו יותר קל ונעים ממה שהוא יכול להיות.

אתם מבינים על מה אני מדברת?

אז בואו, עשו מעשה – התקבצו לכם יחד והזמינו אותי לפגישה של שעה וחצי לערך – עם הרבה ערך.
 

2. זוגיות מאוהבת

סדנה מיוחדת במינה – מיועדת לזוגות שאוהבים ורוצים לאהוב עוד יותר. בסדנה נשתמש בהרבה הומור, תקשורת מקרבת, לקיחת אחריות ואסרטיביות.

אהבה היא מסע (לפעמים קליל ולפעמים מפרך) ואם כבר נמצא האהוב עלינו, כדאי שנשמור עליו, לא כך?

כבר כעת אני שמחה לתת כאן טיפ להצלחה באהבה – הטיפ נכתב בלשון נקבה ומתאים לבני כל המינים - "הרשי לעצמך דרך של נתינה תחילה. הרבי ב"הפקדת" מחוות קטנות, תשוקה, מילים טובות וסלחנות.

בבוא היום, כשתצטרכי "למשוך" בגלל עייפות, כעס או עקשנות, כבר תהיי ביתרה ותוכלי להנות מהרווח בלי נקיפות מצפון. כך תבטיחי שהמסע, ביחד ולחוד, יהיה חלק ונעים ללא מהמורות מיותרות".
 

הסדנה מתאימה לזוגות צעירים כמו גם לזוגות ותיקים, כמעט באותה מידה.

אם אתם חושבים ששווה לכם להשקיע בבנק הרגשות שלכם – התקבצו לכם בקבוצה של זוגות, והזמינו אותי לסדנה הכי חשובה לזוגיות שלכם.
 

3. אני מדברת אליך

סדנה לתקשורת מקרבת (שכבר העברתי בעבר וכעת מקבלת פנים חדשות) ומיועדת לנשים שמעוניינות לשפר את השפה התקשורתית בתוך מערכות יחסים.

בסדנה זאת תוכלו להכיר סגנונות תקשורת שונים, לזהות את הסגנון של האדם העומד מולכן ולתקשר איתו בהתאם.

כמו כן, נבחן ביחד, מתי לא להגיד לא, ומתי לא זה לא (אסרטיביות מישהי?).
 

המשתתפות ייהנו להכיר תקשורת אפקטיבית ומקרבת לטובת שיפור מערכות יחסים בכל מסגרות החיים – בזוגיות, עם חברות, עם בני משפחה, קולגות לעבודה וכן הלאה.

אם את יודעת שתקשורת בין אישית מוצלחת חשובה לחיים נוחים, הסדנה הזאת מיועדת עבורך ועבור חברותייך.

איך? פשוט

הודעת ווטסאפ פשוטה כאן בקישור.