סדנת העצמה נשית, כשמה כן היא, מיועדת לנשים בלבד.

המשתתפות בסדנת העצמה אישית לנשים נהנות ממסע של העצמה אישית, במסגרת אינטימית, ממוקדת מטרה ומדמה אימון אישי בקבוצה.

כל מתאמנת מגיעה עם העולם המלא והשלם שלה, ומביאה את הקשיים והאתגרים איתם היא מתמודדת (זה יכול להיות בהקשר של זוגיות, קריירה, מערכות יחסים וכדומה).  אני אשתמש בכל הידע שצברתי  ובכל ההתנסויות המגוונות שצברתי מהצלחות וממשברים שחוויתי, ומאנשים שהיו בחיי ולמדתי מהם (את הטוב ואת הרע) ואתן למשתתפות את כל מה שיכול לסייע להן בדרך להשגת העצמה נשית .

כל מפגש יתמקד באחד מהנושאים המרכזיים בהם מטפל אימון אישי. נדבר על נשים מעוררות השראה, נעסוק באסרטיביות, נאתר חוזקות וערכים, נלמד כיצד לממש את זכות הבחירה, נפצח את הדרך לגייס חשיבה חיובית, ולבסוף נתמודד עם הדרך  להגדיר את החזון האישי של כל אחת מהמשתתפות.

העצמה נשית - רגע מתוך סדנת העצמה אישית לנשים

העצמה נשית - סדנת העצמה אישית לנשים

בסדנת העצמה נשית אני משתמשת במודל ייחודי שאני בניתי, לאחר שסיימתי קורס LIFE COACHING ופרקטיקום במכללת תוצאות בהנחיית מייקל בן דוד.

בעזרת "מודל הלביאה" אותו תכירי בסדנה, תלמדי להיות האישה שאת רוצה להיות, ותוכלי להביא לידי ביטוי את כל אחד משלושת המצבים העיקריים של הלביאה בטבע. אותם מצבי הלביאה מתאימים היטב גם למצבים שאנו, הנשים, חוות ויכולות לאמץ לטובת חיי היום יום שלנו, בזמן ובמקום הנכון :

להיות חזקה ולשדר את החוזק, להיות חמימה ומחבקת, לעזוב ו"לברוח" ברגע הנכון.

כח הקבוצה יוצר חוויה מעצימה, אימון אישי לנשים תוך שיתוף ולמידה הדדית, הפריה הדדית ומעגל תמיכה יקר ערך. בסדנה אני משתמשת בכל הכלים והמיומנויות שלי כמאמנת אישית לחיים, כולל מיינדפולנס, וניסיון חיים עשיר.

 

ואם אנחנו מדברות על העצמה נשית אין טוב יותר מהציטוט המפורסם

"אישה אינה נולדת אישה, היא נהיית כזו" (סימון דה בובואר).

 

הסדנה הקרובה, בת 8 מפגשים שבועיים, תיפתח באשקלון במהלך חודש דצמבר 2019.

מכיוון שהסדנה מיועדת למספר מצומצם של נשים, מומלץ להקדים ולהירשם.

השאירי פרטים בטופס ואחזור אלייך לפרטים נוספים.