אימון אישי COACHING, הוא תהליך משותף בין מאמן למתאמן. מדובר במערכת יחסים עוצמתית שמסייעת למתאמנים ומתאמנות להתמקד בעתיד ולעצב אותו כך שייתן מענה למימוש עצמי מיטבי של המתאמן. תהליך האימון אישי מוגדר בזמן, ממוקד תוצאה מעשית ובמהלכו המאמן מעצים את המתאמן ומאפשר לו לגלות את הפוטנציאל האישי והמקצועי שלו.

בהיותי מאמנת אישית לחיים, בחרתי להתמקד במיוחד בתחום של אימון אישי לנשים, על מנת להביא נשים להשגת העצמה אישית ולהתמקד בהעצמה נשית. אני עושה זאת במסגרת אימונים אישיים וגם בהנחיית סדנאות העצמה מקוריות משלי, העוסקות בנושא העצמה נשית בפרט ובהעצמה אישית בכלל.

ענת מנדל מתארחת בפודקאסט בנושא: העצמה תחת מלחמה

אימון אישי - כלים שעוצבו במיוחד עבורך

כאשר את ואני נתחיל אימון אישי, יהיה לי חשוב להתחיל בזיהוי המצב המצוי והמצב הרצוי עבורך. מכאן, נצא יחד אל מסע מאתגר ומעורר השראה תוך תשומת לב לדפוסי התנהגות, מודעות עצמית, צרכים, ערכים, יכולות ושאיפות. את תגדירי לאן את רוצה להגיע ואני אהיה עבורך GPS במסע המופלא אל העתיד.

בעיני את, המתאמנת, אדם שלם ומוכשר, את תביאי את "החומרים" ואני אביא את "הכלים" וכך בכוחות משותפים נגיע אל המטרה הנכספת שלך, באשר היא. במסגרת המסע שלנו, כמתאמנת ומאמנת אישית לחיים, נחקור ונגלה את אתגרי הליבה שלך בתחומי החיים השונים וניישם את התובנות וההחלטות שתתקבלנה.

בסוף המסע, תגיעי למצב הרצוי לך בחייך כולל תחושת סיפוק, מימוש עצמי, הגשמת רצונות, התגברות על קשיים וקבלת החלטות נכונות יותר. מדובר בתהליך מעצים, ותכליתו שינוי לטובה. את תשיגי לעצמך חיים מספקים יותר, תגשימי את רצונותיך, תתעלי על הקשיים, תקבלי החלטות נכונות ותהיי מאושרת יותר. 

אימון אישי לחיים, כפי שאני רואה אותו, מביא את המתאמן והמתאמנת למצב הרצוי לו בחייו כולל תחושת סיפוק, מימוש עצמי ונחת. מדובר בתהליך מעצים, ותכליתו שינוי לטובה. בעידן בו אנו חיים היום, עולם תזזיתי, גלובלי, משתנה חדשות לבקרים, האימון האישי כמעט הכרחי.

ביחד אנחנו נגיע אל המטרה הנכספת שלך, באשר היא.

אימון אישי coaching על ידי ענת מנדל מאמנת אישית לחיים

אימון אישי לשינוי

"הדרך הכי אפקטיבית לגרום למשהו לקרות, היא פשוט לעשות אותו" – אמיליה ארהרט.

אימון אישי לשינוי, משחרר את האחיזה במצב הנוכחי, למען מצב משופר יותר. משוחרר מכבלים, נטול דעות קדומות (עצמיות), איתור המציאות הרצויה וחתירה להשגתה (או מציאת החיוב במצב הנוכחי, ככל שאינו ניתן לשינוי).

באימון אישי מקבלים כלים לזיהוי הדברים שתוקעים אותנו, וכיצד ניתן לשנות את דפוסי ההתנהגות שלנו.

מה קורה כאשר קצת קשה, והדברים לא מתנהלים כפי שאת מצפה שיתנהלו?

כאשר "שום דבר לא הולך" ואת מרגישה "תקועה" ואת אומרת לעצמך "זה לא מה שמגיע לי" ובעצם לא ממש יודעת איפה הקושי, מה הבעיה, מה צריך לשנות. את יודעת שהדברים צריכים להשתנות. המצב המצוי אינו רצוי, והמצב הרצוי אינו מצוי.... את מרגישה כבולה, חסרת מעוף, ושמחת החיים ממך והלאה.

את לא יודעת מה צריך לשנות?

בעזרת אימון אישי נוכל יחד למצוא את הדרך וננסה לברר מה יכול לעזור לך וכיצד. לפעמים תוך 2-4 מפגשים אפשר למצוא את המקור לחוסר הנחת, ובדרך כלל 10-12 מפגשים ייפתרו את הקשיים ויוציאו אותך לדרך חדשה עם כלים מתאימים למציאת השינוי המיוחל (אם זה במערכות יחסים, אם זה בעבודה, בזוגיות ובכלל).

אימון אישי להעצמה אישית

"עם הזמן הבנתי שלעשות את עצמי מאושרת זה הכי חשוב. אף פעם לא להתבייש לגבי איך אני מרגישה. יש לך את הזכות להרגיש איזה רגש שאת רוצה ולעשות מה שמשמח אותך" – דמי לובאטו. 

אימון אישי להעצמה יכול להתאים לפחות לשני מצבים אפשריים:

  1. את מרגישה חזקה, בעלת מסוגלות גבוהה, ואת יודעת שאת יכולה להגיע להרבה יותר ממה שיש לך עכשיו.

  2. כאשר את מרגישה כנועה, חלשה, וברור לך שאין שום סיבה בעולם שתרגישי כך.

בשני המקרים מגיע לך יותר. יחד נוכל למצוא את הדרך שתתאים לך להגיע למימוש עצמי, מבוסס חוזקות וערכים, תוך בחינת המציאות ורכישת כלים לתנופה וחוזק (רגשי, מנטלי, פיזי). ביטחון עצמי, ניטרול פחדים ואמונה בדרך ובמסוגלות האישית.

אימון אישי עסקי

"במקום לחטט בעבר, אני חושבת איפה אני אהיה עוד עשרים שנה ובודקת מה אני צריכה לעשות כדי להגיע לשם" – דיאנה רוס.

בעולם העסקים ובאירגונים בכלל, הנשים המנהלות (בדרגים השונים) נחשפות להתמודדות כפולה – פעם אחת במישור המקצועי ופעם שניה כאישה בעולם שנשלט על ידי גברים.

בין אם את עצמאית או שכירה, אם את כבר מנהלת או מנהלת בדרך, ההתמודדות שלך מורכבת, כי מלבד העסק/העבודה, את בדרך כלל צריכה להתמודד גם כמנהלת משק בית. גם אם את בזוגיות תומכת ושיתופית, רוב מטלות הבית בדרך כלל יהיו עליך, וגם אם לא, כך לפחות הסביבה תופסת אותך...

אם את מרגישה צורך ליצור איזון בין החיים האישיים לחיים המקצועיים, אם את זקוקה להעצמה אישית, לחתור למצוינות מקצועית, לרכוש מיומנויות לניהול מערכות היחסים עם האנשים הסובבים אותך (בעבודה, בבית, משפחה, חברים), אימון אישי עסקי ייתן לך את הכלים לכך, תתקשרי אלי. אם את מרגישה שחסר משהו קטן שיהפוך את העשייה שלך למצוינת, ואותך למאושרת, זה המקום לקבל עזרה.

אני כאן לימינך. יחד, נעסוק בניהול קונפליקטים, תקשורת אפקטיבית, אסרטיביות וחיזוק החוזקות. יחד נמצא את הדרך להשיג עבורך את החלום העסקי המיוחל. נטפל בקשיים ובאתגרים המגוונים אותם את פוגשת בדרך. ננטרל גבולות (אמיתיים או תיאורטיים), תקבלי כלים להתמודדות, ותתחדשי בראייה רעננה.

אימון אישי לקריירה ובחירת מסלול לימודים

בעולם החדש, כבר לא מצפים מאיתנו לעבוד באותו מקצוע או באותו תפקיד קריירה שלמה. הנורמה הופכת למספר קריירות במהלך חיי העבודה.

ישנן יותר מ-2 או 3 תחנות בהן אימון אישי יוכל לסייע לך.

 תחנה ראשונה

אחרי השירות הצבאי או אחרי הטיול ולפני הכניסה לעולם השיגרה.

 תחנה שנייה

לאחר מספר שנים באותו תפקיד לא מספק, ומרגישים ש"זה לא זה", חוסר סיפוק, חוסר מוטיבציה, תסכול. זה הזמן לשנות. משהו צריך להשתנות.

 תחנה שלישית

בסביבות גיל 40-50 , כאשר קיים רצון לשינוי, התפתחות, קידום, והנאה מהעשייה. כאשר שוקלים פרק ב' בקריירה, מסיבות שונות.

בכל אחד מהמקרים הללו אימון אישי coaching יכול לסייע, בעזרת איתור החוזקות, בחינת סולם הערכים, ההכשרות והלימודים שנצברו, והשילוב ביניהם. בעזרת סדרת כלים נוכל למצוא ביחד את הכיוון התעסוקי האופטימלי, מבלי לוותר על סיפוק ונחת גם ממקום העבודה וגם בחיי היום יום. הרי ידוע היטב, שכל המרכיבים של בית-עבודה-משפחה-לימודים, מושפעים זה מזה.

מסגרת האימון האישי בתחנה הראשונה, בדרך כלל, תהיה קצרה יותר מאשר בתחנות השנייה והשלישית. הכל לפי הקצב שלך, הדרך והיעד אליו תרצי להגיע.

סדנת אימון אישי לנשים

אימון אישי לנשים ליציאה ממשברים

"להרים ידיים זה לא אומר שאת חלשה. לפעמים את פשוט חזקה מספיק כדי לדעת מתי לוותר" – טיילור סוויפט. 

ישנם מצבים בחיים שאת שוקעת למצולות הקושי, או רואה את זה מתקרב. זה יכול להיות בריאות רופפת שלך, או מחלה של אדם קרוב, גירושים, פיטורים, תסמונת "הקן המתרוקן" בעיות כלכליות, מותו של אדם קרוב, לא עלינו וכדומה.

עם כל אחד מהמשברים הללו אפשר להתמודד בהצלחה. אני יודעת, חוויתי כמה וכמה משברים לאורך חיי ויצאתי מכולם שלמה ומחוזקת. ביחד נמצא את הכלים המתאימים לך, כדי שתצאי מחוזקת יותר מאיך שנכנסת אליהם.

גם אם את "רואה את זה מגיע", והקושי עדיין רחוק, אפשר להתמודד עם זה מראש ולמפרע. מניסיוני אני יודעת שאני יכולה לעזור לך לצאת ממצבים דומים. תקופת האימון האישי תותאם אישית עבורך.

אימון אישי Coaching להגשמת חלומות

יש לך חלום? את לא יודעת איפה להתחיל או איך לממש אותו? את לא בטוחה שזה בדיוק מה שאת רוצה? את חשה פחד או חשש או שמא את "תקועה" בדרך? תתקשרי אלי.

בעשר השנים האחרונות של חיי אני עוסקת באופן עקבי בהגשמת חלומות בעזרת אימון אישי coaching לנשים. טיילתי בכל המקומות שרציתי, הוצאתי ספר ראשון ואני כבר שוקדת על השני, הגעתי להישגים כלכליים, פיתחתי קריירה שנייה.

במסגרת היותי מאמנת אישית לחיים צברתי הרבה ניסיון בתחום הזה של הגשמת חלומות. ביחד נמצא את הדיוק של החלום (או החזון או מטרת העל). מה בדיוק התשוקה שלך? מה בדיוק בוער בך כדי להגשים ולהיות מאושרת ומסופקת. כמעט כל חלום משקף צורך אישי.

יחד נאתר את הצורך, נבנה תוכנית פעולה, נגיע להחלטות הנכונות, נחתור להשיג את המטרה ואת הדרך הנכונה עבורך להגשמת החלום.

דבר היחיד שיכול לעצור בעדך מלהגשים א חלומותיך הוא אתה" - טום בראדלי