כל אחד ואחת מאיתנו כותבים. אנחנו כותבים ברכות לילדים ולנכדים, אנחנו כותבים סטטוסים ברשתות החברתיות. אנחנו משתפים עם הציבור חלקים ניכרים מחוויות שאנו חווים ביום יום או במסעות שאנחנו עורכים (בארץ, בעולם או בנפשנו פנימה). אם אנחנו פנויים ומחפשים קשר זוגי הרי שנכתוב פרופיל אישי באתרי היכרויות ומן הסתם נדרש לכתוב ולתאר את עצמנו או את בן/בת הזוג שנרצה לעצמנו.

הכתיבה היא אומנות. אפשר ללמוד אותה, אפשר לשכלל אותה וזה אפילו מומלץ וכדאי.

לאחרונה ייסדתי סדנת כתיבה למתחילים,  בת 5 מפגשים, שבמסגרתה אני אמנם מעניקה כלים וטכניקות ספרותיות, אך יותר מכך אני מעניקה ערך מוסף של העצמה אישית עם אלמנטים של אימון אישי.

סדנת כתיבה למתחילים - סדנה שכולה אומנות

למה סדנאות כתיבה למתחילים ?

סדנת הכתיבה שאני מעבירה שונה לחלוטין מכל סדנת כתיבה אחרת שאתם מכירים.

אחד החלומות שלי היה להוציא ספר לאור. בשנת 2017 הגשמתי את החלום והוצאתי לאור ספר ילדים שנקרא "פורים שמח עם זורו, נסיכה וליצן". בימים אלה אני שוקדת על הפקת ספר שירים פרי עטי ובמקביל כותבת רומן.

הגשמת חלומות זה יעד שאני מאוד אוהבת ומעריכה בשנים האחרונות ואני שמחה להעביר אותו הלאה.

בסדנאות כתיבה למתחילים שאני מעבירה הדגש הוא על העצמה אישית ושימוש בכלים ספרותיים ליצירת מסע פנימי מסוג אימון אישי.

איך זה מתנהל ?

עולם התוכן האישי של כל משתתף ומשתתפת משתלבים ובאים לידי ביטוי לצד עולמות התוכן שאני מביאה – אהבת הכתיבה והיצירה לצד LIFE COACHING  וחתירה לאושר והצלחה.

במהלך הסדנה משתלבים עולמות התוכן האישיים של המשתתפים לצד עולמות התוכן שאני מביאה – אהבת הכתיבה והיצירה לצד אימון אישי וחתירה לסיפוק והצלחה.

הסדנה מתבססת על אמצעים מעוררי כתיבה שאני מביאה לכל מפגש בנפרד. פעם זה יהיה טקסט מתוך שיר או סיפור, פעם תמונה או כתבה בעיתון, או פוסט בפייסבוק. במפגש אחד נכתוב מכתב ובמפגש אחר נכתוב חזון. נלמד לשים דגש על רגשות, על חשיבה חיובית ואופטימיות ונמצא את הדרך הטובה ביותר לכתוב על הרגשות שלנו כך שנעורר אהדה ולא אנטיגוניזם.

אופן בניית המפגשים  ותוכנם מאפיינים סדנאות העצמה והעשרה.

במהלך המפגשים ניתן זמן לדיאלוג קבוצתי כמו גם זמן אישי ופרטי בו כל משתתף יוכל לכתוב את עצמו בעצמו.

השיתוף בקבוצה נעשה לפי בחירת המשתתפים ואינו חובה.

למי מיועדת הסדנה ?

הסדנה מיועדת לקהל מגוון של גברים או לנשים (קהל הטרוגני או קהל הומוגני, לפי דרישה) אשר במהלכה מחדדים המשתתפים את חדוות הכתיבה שלהם ומביאים לידי ביטוי את כישורי הכתיבה היוצרת שלהם.

הדגש ניתן לביטוי הכישורים הספרותיים של המשתתפים, הפקת הנאה מהכתיבה באמצעות שיטות שונות וטכניקות מגוונות. זהו זמן איכות של המשתתפים עם עצמם, בהנאה ושיפור כישורי הכתיבה לצד ערך מוסף של התמודדות והגשמת מטרות ויעדים, כל אחד ואחת לפי בחירתם.

פנויים ופנויות (רווקים או גרושים) – יהנו מדגשים מיוחדים וייעודיים עבורם.

כיצד לנסח פניות שמקדמות תחילת קשר רומנטי, ברשתות החברתיות או באתרי היכרויות ; כתיבת פרופיל אישי מעניין ומסקרן ; נוסח פנייה אישי שייצור עניין ומשיכה ; כתיבת איפיון של בן/בת הזוג המיועד וכדומה.

זוגות – כידוע, ישנה חשיבות גבוהה ליצירת זמן איכות משותף של שני בני הזוג. ישנם זוגות רבים שבוחרים לצאת יחד לטיולים, נופשונים, אתגרי כושר שונים וכדומה. זוגות אחרים, שפחות מתחברים לריצות/קפיצות/וייצור זיעה, יכולים למצוא פתרון מקסים ומועיל בסדנאות כתיבה. כאשר משלבים אלמנטים של אימון אישי, הנאה והנעה, והרבה חוש הומור, הרי שהסדנה הזאת מהווה מענה מלא לזוגות שמעוניינים בכך.

היכן מתקיימת הסדנה

ככלל, ניתן לקיים את הסדנה במסגרת חברית - קבוצה שמתכנסת ומזמינה אותי כדי להעביר את הסדנה IN HOUSE  אצל המזמינים . אשמח להגיע אליכם באזור המרכז או באזור הדרום.

לחילופין, הסדנה מתקיימת אצלי באשקלון, באווירה ביתית ואינטימית של מספר משתתפים מצומצם.