כל הסדנאות שאני מעבירה נוגעות בעולם האימון האישי ובהגשמת חלום או חזון אישי. אל כל סדנת כתיבה אני מוסיפה עולם תוכן נוסף שלי – עולם הכתיבה היוצרת.

ספר הילדים הראשון שלי יצא לאור במרץ 2017 ובימים אלה אני שוקדת על הוצאה לאור של ספר שירים פרי עטי.

מכיוון שאני גם מאמנת אישית לחיים, גם מנחת קבוצות וגם כותבת מזה עשרות שנים, אני גאה להציע סדנאות כתיבה לכותבים ברמות שונות וסגנונות שונים.

ככלל, מדובר בסדנאות חממה אינטימיות, שאני "תפרתי" תוך שמירה על סגנון ייחודי, מסגרת רעננה ונעימה, נטולת שיפוטיות או ביקורת.

קהל היעד של סדנאות הכתיבה הם אוהבי כתיבה ובעלי חזון.

המטרה המובילה של כל סדנת כתיבה היא העצמה נשית, העצמה אישית, מציאת הזהות העצמית, חיים יצירתיים יותר, השגת הרמוניה, סיפוק, ואושר.

מבחינתי, כל משתתף הוא עולם ומלואו ומושלם בדרכו.

סדנת כתיבה ייחודית של ענת מנדל

בסדנת כתיבה נשתמש בסט כלים מגוון ממספר מקורות עיקריים:

  • כלים שאני צברתי בהיותי מאמנת אישית לחיים, ושימוש במיינדפולנס כהשראה. כלים שיבואו לידי ביטוי בהנחיות לתהליך הכתיבה האישי של כל אחד מהמשתתפים.
     
  • קורסים מקצועיים בהם השתתפתי וניסיון של עשרות שנים בכתיבה יוצרת במסגרות שונות (מקומונים, עיתונים אינטרנטיים, בלוגים אישיים, ספר ילדים, ועוד).

סדנת כתיבה למתחילים

הסדנה מיועדת למי שחש בליבו ובאצבעותיו את חדוות הכתיבה ומבקש לבחון את כישוריו בכתיבה יוצרת.

במהלך הסדנה יביאו המשתתפים לידי ביטוי את כישורי הכתיבה שלהם (החל מכתיבת הגיגים בסגנון פוסט פייסבוק ועד השראה לכתיבת יצירה ספרותית מלאה).

בסדנה ייחודית זאת, מלבד הכלים המקצועיים שכבר מניתי, נשתמש בשני מקורות עיקריים נוספים:

  • אמצעים "מעוררי כתיבה" מגוונים כגון: טקסט מתוך שיר או סיפור, תמונה, כתבה בעיתון וכדומה.
  • עולם התוכן הפרטי של כל משתתף.

הסדנה בת 5 מפגשים.

סדנת כתיבה תיפתח באשקלון בינואר 2020. מכיוון שהסדנה מיועדת למספר מצומצם של משתתפים, מומלץ להקדים ולהירשם. השאירו פרטים בטופס ואחזור לפרטים נוספים.

סדנת כתיבה אימונית

בסדנה אני משלבת את שני עולמות התוכן המרתקים ביותר בחיי – אימון אישי ביחד עם אהבת הכתיבה והיצירה.

הסדנה הייחודית הזאת, שאני פיתחתי בשנה האחרונה, משלבת אימון אישי תכליתי הכולל אבחון המצב רצוי/מצוי , איתור חוזקות וערכים, הגשמת המצב הרצוי (או הדרך הנכונה אליו), ולבסוף תוצר כתוב - סיפור הייעוד והחזון האישי של כל אחת ואחד מהמשתתפים.

אימון אישי בדרך יצירתית הינו חוויה מעצימה בפני עצמה,  בקבוצה נוצרים שיתוף ולמידה הדדית, הפריה הדדית ליצירה ומעגל תמיכה.

אל סדנת כתיבה זו אני מביאה את כל הכלים והמיומנויות שלי כמאמנת אישית לחיים, כמנחת קבוצות, ניסיוני האישי בכתיבה ויצירה, וכמובן בעולם התוכן האישי של כל אחת ואחד מהמשתתפים.

הסדנה בת 10 מפגשים.