✔ תרגילי כתיבה מאתגרים

✔ התאמה אישית למשתתפים

✔ גילוי עצמי לצד הנאת הכתיבה

✔ סדנה ייחודית באשקלון הדרומית

✔ בעזרת סדנת כתיבה אפשר לכתוב טוב יותר 

✔ קהל יעד מגוון מגיל 21 ועד 91, גברים ונשים 

שימי לב! סדנת הכתיבה "גיבורות של מילים" שפיתחתי, נפתחת בחודש פבואר 2022. מיד לאחר פתיחת השנה החדש. למעבר לעמוד הסדנה לחצי כאן!

כל משתתף הוא עולם ומלואו ומושלם בדרכו

הסדנאות נוגעות בעולם האימון האישי ובהגשמת חלום או חזון אישי.

בכל סדנת כתיבה אני מוסיפה עולם תוכן נוסף שלי – עולם הכתיבה היוצרת. ספר הילדים הראשון שלי יצא לאור במרץ 2017 ובימים אלה אני שוקדת על הוצאה לאור של ספר שירים פרי עטי.

מכיוון שאני גם מאמנת אישית לחיים, גם מנחת קבוצות וגם כותבת מזה עשרות שנים, אני גאה להציע סדנאות כתיבה לכותבים ברמות שונות וסגנונות שונים.

ככלל, מדובר בסדנאות חממה אינטימיות, שאני פיתחתי תוך שמירה על סגנון ייחודי, מסגרת רעננה ונעימה, נטולת שיפוטיות או ביקורת.

למי הסדנאות מתאימות?

סדנאות הכתיבה מיועדות לאוהבי כתיבה ובעלי חזון.

המטרה המובילה של כל סדנת כתיבה היא העצמה נשית, העצמה אישית, מציאת הזהות העצמית, חיים יצירתיים יותר, השגת הרמוניה, סיפוק, ואושר.

סדנת כתיבה ברוח אימון אישי LIFE COACHING

הכרותי עם עולם האימון האישי החלה בסביבות שנת 2012, אז עברתי את הקורס הראשון שלי באימון אישי, שם הגדרתי לעצמי מטרות ברורות ויעדים למימוש, ואת כולם הגשמתי. האחרון בהם, טיול ביפן, מימשתי באפריל 2019, ואני שמחה להגיד שזה חלום שהתגשם על הצד הטוב ביותר. סיימתי קורס מאמנים בתחילת שנת 2018 ומאז אני עוסקת באימון אישי ובהנחיית סדנאות אימוניות ייחודיות. אני מאמנת נשים להעצמה אישית והעצמה נשית, גם באימון אישי וגם בקבוצות העצמה. מכיוון שעולם הכתיבה היא חלק מחיי בערך מאז שאני זוכרת את עצמי, זה אך טבעי היה בעבורי להקים סדנת כתיבה בעצמי. בניתי סדנת כתיבה ייחודית, המכנסת לתוכה כלים מכל עולמות התוכן המגוונים שלי. המשתתפים בסדנת הכתיבה נהנים למעשה משני עולמות – האחד כלים לכתיבה יוצרת והשני כלים לחיים, לשינוי והעצמה. שניים שהם אחד.

כך גם התוצרים שהמשתתפים בסדנת הכתיבה מקבלים, הם נרחבים יותר מכל סדנא אחרת שאתם אולי מכירים.

מה מיוחד בסדנאות הכתיבה שלי

סדנת הכתיבה שאני מציעה (גם סדנא למתחילים וגם סדנא אימונית) משמשת מצד אחד פלטפורמה יצירתית מרעננת שמיועדת גם למי שאף פעם לא כתבו וגם למי שכותבים למגירה ; ומצד שני פלטפורמה לגילוי עצמי של חוזקות, ערכים, רצונות, שאיפות, ועוד. ככלל, תוכלו לצאת מהסדנה שלי לעולם אישי טוב יותר ועוצמתי יותר, כמעט בכל פרמטר אפשרי, אם רק תבחרו בכך. כאשר אני מנחה סדנת כתיבה אני מביאה את מגוון העיסוקים שלי ועם זאת מבקשת מכל משתתף להביא את העולם האישי שלו עצמו. כך בסדנת הכתיבה אנחנו נעסוק במיומנות הכתיבה, נלמד לייצר טקסטים מעוררי עניין ותשוקה, נתרגל סוגים שונים של סגנונות ומעל הכל, נלמד להביא את עצמנו לידי ביטוי בצורה האותנטית ביותר.

לא תהיה גאה ממני, אם בסוף הסדנה תכניסו לחייכם שינוי ואולי אפילו תוציאו ספר לאור.

סדנת כתיבה עם ענת מנדל

בסדנת כתיבה נשתמש בסט כלים מגוון ממספר מקורות עיקריים:

  • כלים שאני צברתי בהיותי מאמנת אישית לחיים, ושימוש במיינדפולנס כהשראה. כלים שיבואו לידי ביטוי בהנחיות לתהליך הכתיבה האישי של כל אחד מהמשתתפים.
  • קורסים מקצועיים בהם השתתפתי וניסיון של עשרות שנים בכתיבה יוצרת במסגרות שונות (מקומונים, עיתונים אינטרנטיים, בלוגים אישיים, ספר ילדים, ועוד).

סדנת כתיבה למתחילים

סדנת הכתיבה מיועדת למי שחש בליבו ובאצבעותיו את חדוות הכתיבה ומבקש לבחון את כישוריו בכתיבה יוצרת. במהלך הסדנה יביאו המשתתפים לידי ביטוי את כישורי הכתיבה שלהם (החל מכתיבת הגיגים בסגנון פוסט פייסבוק ועד השראה לכתיבת יצירה ספרותית מלאה).

בסדנה ייחודית זאת, מלבד הכלים המקצועיים שכבר מניתי, נשתמש בשני מקורות עיקריים נוספים:

  • אמצעים "מעוררי כתיבה" מגוונים כגון: טקסט מתוך שיר או סיפור, תמונה, כתבה בעיתון וכדומה.
  • עולם התוכן הפרטי של כל משתתף.

הסדנה בת 5 מפגשים.

סדנת כתיבה תיפתח באשקלון בינואר 2020. מכיוון שהסדנה מיועדת למספר מצומצם של משתתפים, מומלץ להקדים ולהירשם. השאירו פרטים בטופס ואחזור לפרטים נוספים.

סדנת כתיבה אימונית

בסדנת כתיבה אימונית אני משלבת את שני עולמות התוכן המרתקים ביותר בחיי – אימון אישי ביחד עם אהבת הכתיבה והיצירה. הסדנה הייחודית הזאת, שאני פיתחתי בשנה האחרונה, משלבת אימון אישי תכליתי הכולל אבחון המצב רצוי/מצוי , איתור חוזקות וערכים, הגשמת המצב הרצוי (או הדרך הנכונה אליו), ולבסוף תוצר כתוב - סיפור הייעוד והחזון האישי של כל אחת ואחד מהמשתתפים. אימון אישי בדרך יצירתית הינו חוויה מעצימה בפני עצמה,  בקבוצה נוצרים שיתוף ולמידה הדדית, הפריה הדדית ליצירה ומעגל תמיכה. אל סדנת כתיבה זו אני מביאה את כל הכלים והמיומנויות שלי כמאמנת אישית לחיים, כמנחת קבוצות, ניסיוני האישי בכתיבה ויצירה, וכמובן בעולם התוכן האישי של כל אחת ואחד מהמשתתפים. הסדנה בת 10 מפגשים.

סדנת כתיבה של ענת מנדל

למה חשוב לי לכתוב טוב, אם אני לא מתכוון להוציא לאור ספר

אם תחשבו רגע, תבינו שאנחנו עוסקים בכתיבה כמעט בכל רגע נתון. אנחנו כותבים הודעות ומסרונים, כותבים סטטוסים בפייסבוק וברשתות החברתיות, כותבים ברכות, פניות לגופים שונים וכדומה. בכל מקרה שכזה, אנחנו מביאים לידי ביטוי את ה"עצמי" שלנו, וחשוב שזה יהיה מדויק, מיוחד, מושך את העין ומעורר סימפטיה. אם אתם בזוגיות או הורים לילדים, תחשבו על ברכה שאתם רוצים לכתוב לבן או בת הזוג, לילד או לילדה ;  אם אתם פנויים / פנויות ורוצים לפתוח כרטיס באתר היכרויות, שישיג לכם פניות איכותיות מגברים או נשים שאתם רוצים למשוך אליכם.

כדאי לכם להצטרף אלי לסדנת כתיבה שאני מעבירה. אני עוסקת בדיוק בדברים האלה. חשוב לי שיהיה נעים לקרוא אתכם, שתהיו ברורים במסרים שאתם רוצים להעביר ותרשימו את הקוראים שלכם, באשר הם. גם אם בסוף סדנת הכתיבה שלי לא תהפכו להיות סופרים של רבי מכר, בהחלט תזכו לאהדה רבה יותר מהאנשים הסובבים אתכם, ועוד יותר חשוב מזה, תזכו להכיר את עצמכם טוב יותר.

מי יודע? אולי דווקא אתם כן תוציאו לאור ספר רב מכר.

סדנת כתיבה באשקלון

אני מאמינה שגם לתושבי ה"פריפריה" (ואני שמה במרכאות כי אשקלון הופכת יותר קרובה למרכז ככל שהשנים חולפות והצמיחה הדמוגרפית מתרחבת) מגיע להנות מפעילויות מגוונות והעשרה אישית לצמיחה, ממש קרוב לבית. אין סיבה שתושבי אשקלון יצטרכו לטרוח ולנסוע עד לתל אביב (משם אני הגעתי לאשקלון רק בנובמבר 2017) כדי להשתתף בסדנאות כאלה ואחרות. אני מעבירה סדנאות כתיבה בסביבה אינטימית, בקבוצות קטנות, וממש כאן באשקלון. מאוד אשמח לראות אצלי תושבי אשקלון והסביבה הדרומית שלנו. אז אם אתם מאשקלון או אפילו אשדוד, נתיבות או אופקים, ניר עוז או שדות נגב, אתם מוזמנים אלי.

זאת גם הזדמנות טובה להציע לכם, אם אתם קבוצת חברים שמתכנסים באופן קבוע באזור הדרום, ותרצו שאני אגיע אליכם להנחות סדנת כתיבה, אצלכם, אשמח לעמוד לרשותכם.