סדנת כתיבה יוצרת עבור מתחילים

✔ תרגילי כתיבה מאתגרים

✔ גילוי עצמי לצד הנאת הכתיבה

✔ סדנה ייחודית בזום

✔ קבוצה אינטימית 

✔ קהל יעד מגוון מגיל 21 ועד 91, גברים ונשים 

כל הסדנאות שאני מעבירה נוגעות בעולם האימון האישי ובהגשמת חלום או חזון אישי. אל סדנאות הכתיבה שלי אני מוסיפה עולם תוכן נוסף – עולם הכתיבה היוצרת. ספר הילדים הראשון שלי יצא לאור במרץ 2017 ובימים אלה אני שוקדת על הוצאה לאור של ספר שירים פרי עטי (שמתעכב בגלל הקורונה).

אני גאה להציע סדנת כתיבה חדשה, משלימה ל"מסע בין מילים" (סדנת כתיבה אימונית), המיועדת לכותבות ולכותבים ברמות שונות וסגנונות שונים. זוהי סדנת חממה אינטימית, שאני "תפרתי" תוך שמירה על סגנון ייחודי, מסגרת רעננה ונעימה, נטולת שיפוטיות או ביקורת. קהל היעד של סדנאות הכתיבה הם אוהבי כתיבה בכל רמה. המטרה המובילה של כל סדנת כתיבה היא העצמה אישית, מציאת הזהות העצמית, חיים יצירתיים יותר, השגת הרמוניה, סיפוק, ואושר.

מה כל כך מיוחד בסדנאות הכתיבה שלי?

סדנת הכתיבה שמתחילה בחודש דצמבר 2020 "מסע בין מילים 2" הינה פלטפורמה יצירתית מרעננת לרכישת טכניקות כתיבה לצד גילוי עצמי (כהשתקפות של הדמויות הנכתבות) - חוזקות, ערכים, רצונות, שאיפות, ועוד (הסדנה הינה המשך ישיר לסדנת "מסע בין מילים" אך עומדת בפני עצמה).

ככלל, תוכלו לצאת מהסדנה שלי לעולם אישי טוב ועוצמתי יותר, אם רק תבחרו בכך.

בסדנאות הכתיבה שאני מנחה, שמיועדת גם למי שאף פעם לא כתבו וגם למי שכותבים למגירה, מגיעים איתי מגוון עיסוקיי, יחד עם העולם האישי של כל אחד מהמשתתפים והמשתתפות. כך בסדנת הכתיבה אנחנו נעסוק במיומנות הכתיבה, נלמד לייצר טקסטים מעוררי עניין, סקרנות ותשוקה, נתרגל סוגים שונים של סגנונות ומעל הכל, נלמד להביא את עצמנו לידי ביטוי בצורה האותנטית ביותר.

לא תהיה גאה ממני, אם בסוף הסדנה תכניסו לחייכם שינוי ואולי אפילו תוציאו ספר לאור.

סדנת כתיבה למתחילים

סדנת הכתיבה מיועדת למי שחש בליבו ובאצבעותיו את חדוות הכתיבה ומבקש לבחון את כישוריו בכתיבה יוצרת. במהלך הסדנה יביאו המשתתפים לידי ביטוי את כישורי הכתיבה שלהם בכל רגע נתון (החל מכתיבת הגיגים בסגנון פוסט פייסבוק, דרך ברכות לאירועים שונים, כרטיס באתר היכרויות ועד השראה לכתיבת יצירה ספרותית מלאה).

כדאי לכם להצטרף אלי לסדנת הכתיבה שאני מעבירה. אני עוסקת בדיוק בדברים האלה. חשוב לי שיהיה נעים לקרוא אתכם, שתהיו ברורים במסרים שאתם רוצים להעביר ותרשימו את הקוראים שלכם, באשר הם. גם אם בסוף סדנת הכתיבה שלי לא תהפכו להיות סופרים של רבי מכר, בהחלט תזכו לאהדה רבה יותר מהאנשים הסובבים אתכם, ועוד יותר חשוב מזה, תזכו להכיר את עצמכם טוב יותר.

מי יודע? אולי דווקא אתם כן תוציאו לאור ספר רב מכר.

בסדנה ייחודית זאת, נשתמש במקורות שונים כגון:

  • אמצעים "מעוררי כתיבה" מגוונים כגון: טקסט מתוך שיר או סיפור, תמונה, כתבה בעיתון וכדומה.
  • טכניקות כתיבה
  • עולם התוכן הפרטי של כל משתתפת ומשתתף
  • העולם הרגשי והאישי של כל משתתפת ומשתתף.
     

פרטי הסדנה 

הסדנה בת 6 מפגשים.

אחת לשבוע.

מועד הפתיחה – יום ראשון 20.12.20 בשעה 20:00

מחיר מיוחד לחג החנוכה – 550 ₪ בלבד !
 

  • הסדנה מיועדת למספר מצומצם של משתתפים, מומלץ להקדים ולהירשם. השאירו פרטים בטופס ואחזור לפרטים נוספים.

​זאת גם הזדמנות טובה להציע לכם, אם אתם קבוצת חברים שמתכנסים באופן קבוע באזור הדרום, ותרצו שאני אגיע אליכם, להנחות סדנת כתיבה, או ערב גיבוש (לחברים או משפחה), אשמח לעמוד לרשותכם.