מודל הלביאה שלי – העצמה נשית

אישה בהיותה אישה, כפי שאני רואה אותה, היא חכמה, חזקה, מלאת עוצמה ובעיקר יודעת להתאים את עצמה למצבים שונים. נשים המצליחות בזוגיות, בקריירה, באימהות, הן נשים שפועלות כמו שהלביאה פועלת בטבע.

הלביאה בטבע, בוחנת בכל רגע נתון את סביבתה, חברי וחברות הלהקה, צאצאיה, והזכר הדומיננטי (עומדת על המשמר) ; הלביאה יודעת להיות טורפת אכזרית, ולדאוג למזון ולביטחון האריה וצאצאיה (ציידת) היא יודעת להיות רכה ודואגת לאריה ולצאצאיה במסירות מלאת חום ואהבה (מתכרבלת) ובעיקר, לעבור בין המצבים השונים.

בטבע ישנן לביאות שמסיבות כאלה או אחרות לא מהוות גורם דומיננטי בלהקה (הן נקראות "פחדניות" או "עריקות") אולם אלה גם הן, מנוהלות על ידי הלביאות האחרות וזוכות לגיבוי מלא על פי הנסיבות.

בסדנת העצמה לנשים שאני עורכת, אני פורסת את המודל שלי, מציגה את שלושת המצבים העיקריים, והנשים מחדדות את חושיהן לברירת המצבים השונים ובאומץ מתאימות את התנהגותן לסובב אותן.

מתי להיות קשובה (תמיד) , מתי להיות רכה ומתכרבלת (גם בזוגיות וגם בהורות), מתי יש לנהוג בתקיפות, מתי באסרטיביות, וכיצד לעבור נכון בין מצבים, תוך שמירה על אותנטיות ומבלי להתאמץ כשעושים זאת.

מודל הלביאה להעצמה נשית

שלושת הכללים המנחים של מודל הלביאה

המודל שאני חיברתי לטובת הנשים הלביאות המתאמנות  איתי בסדנאות העצמה נשית אישית מתבסס על הלביאות מהטבע. בסדנאות אני מציגה את שלושת המנחים של האישה הלביאה וכיצד כדאי לברור את המנח המתאים למצב בו היא צריכה להתמודד. מתי לבחור במנח של הלביאה הלוחמת ; מתי לבחור במנח של הלביאה המתכרבלת ; ומתי הלביאה לוקחת צעד אחד אחורה. האישה הלביאה שמאמצת את העצמה נשית סדנאות העשרה הופכת לגורם חשוב ובעל משקל בכל מסגרת בחייה - בזוגיות, במשפחה, וגם במקום העבודה. האישה הלביאה,  יודעת לאבחן את המצב בו היא נמצאת, ולבחור את דרך התגובה הנכונה ביותר עבורה ועבור אהוביה.

ערב סדנת העצמה לנשים -"אישה לביאה"

סדנת העצמה לנשים אישה לביאה

קבוצת חברות שהזמינו אותי אליהן, להעביר סדנה בת 2 מפגשים, בהם הדגמתי את מודל הלביאה שלי, את הדרך לשיפור מתמיד מבלי ליפול למלכודת "האישה המושלמת" (שלא באמת קיימת) בעזרת חשיבה חיובית, לקיחת אחריות, אסרטיביות והגשמת חלומות 🙏
כפי שהמוטו שלי אומר: "כשחוזקות וערכים נפגשים, חלומות מתגשמים".