לאחר שסיימתי קורס הנחיית קבוצות החלטתי לעשות שינוי וליצור סדנאות העצמה ייחודיות כאשר התכנים מותאמים לקהל היעד בשיטת TAILOR MADE.

יצרתי מספר סדנאות העצמה אישית, סדנאות LIFE COACHING מגוונות, ייחודיות ומקוריות, אשר כולן נובעות מתוך עולמות התוכן המגוונים בחיי. עולם האימון האישי ; מכלול הכשרות מקצועיות  בתחומים שונים (ניהול, גישור, שירות לקוחות, כתיבה  יוצרת), ובאופן טבעי הניסיון שצברתי במהלך חיי.

סדנאות העצמה מגוונות בתכנים ובקהל היעד

סדנאות העצמה מגוונות בתכנים, בקהל היעד שלהן ובהיקף השעות

כל סדנאות העצמה המוצעות, מעשירות את המשתתפות והמשתתפים בידע ובכלים, וניתנות במסגרת אינטימית באשקלון. כמו כן, ניתן להזמין אותי להגיע אליכם, ברחבי מרכז הארץ ודרומה, שכן, כל סדנה יכולה להיות מותאמת גם לקבוצה קיימת מראש, במקום הנוח לכם, כגון – קבוצות נשים, קבוצות חברים, עובדים בארגונים קטנים או גדולים, וכדומה.

סדנאות העצמה המוצעות:

סדנת העצמה נשית

סדנת כתיבה

סדנאות הנאה והנעה

הגשמת חלומות – סיפור אישי (הרצאה וסדנה)

סדנאות העצמה לנשים

סדנה בת 8 מפגשים של קבוצת נשים (לא יותר מ-8 נשים). במסגרת אינטימית הנשים חוות אימון אישי בקבוצה, תוך שיתוף ולמידה הדדית, הפריה הדדית ומעגל תמיכה יקר ערך.

המודל הייחודי שלי הינו "מודל הלביאה" לפיו, תלמדי להיות חזקה ולשדר את החוזקה היכן שצריך, להיות חמימה, מתכרבלת ומחבקת היכן שצריך.

סדנאות העצמה אישית הנאה והנעה

יצרתי סדרה של סדנאות, בנות מפגש אחד או יותר, בהתאמה אישית לקהל היעד, כאשר בכל אחת מהן אני מתמקדת בכלי מתוך עולם האימון האישי.

מדובר בסדנאות העצמה אישית בהן המשתתפים לוקחים חלק פעיל, משתתפים בדינמיקה קבוצתית, לומדים עם דפי למידה שאני מכינה, ולבסוף, מכניסים לחייהם שינויים קטנים או גדולים שנלמדים מתוך תכני הסדנה.

תכנים לדוגמא : חשיבה חיובית, סגנונות תקשורת, אסרטיביות, איתור חוזקות וערכים, ניהול קונפליקטים, ועוד.

מפגש חברתי בערב להיכרות ולגיבוש עם ענת מנדל

תמונה מתוך מפגש חברתי בערב להיכרות ולגיבוש. בעזרת קלפי points of you אני מייצרת שיח משתף, נעים ופתוח. יש השתתפות פעילה של כל החברים,  תחושת שיתוף, אחווה ורעות, באווירה מחוייכת ונעימה.

סדנת כתיבה אימונית

הסדנה בת 4-8 מפגשים, מותאמת לקהל היעד, ובה אני משלבת את שני עולמות התוכן המרתקים ביותר בחיי – אימון אישי ביחד עם חדוות הכתיבה.

משתתפי הסדנה מביאים לידי ביטוי את כישורי הכתיבה שלהם (החל מכתיבת הגיגים בסגנון פוסט פייסבוק ועד השראה לכתיבת יצירה ספרותית מלאה), הכלים וההנעה לכתיבה באים מתוך עולם האימון, המיינדפולנס, והחתירה לאופטימיות ולמצוינות. הרווח הוא כפול.

המטרה – חיים יצירתיים יותר, העצמה אישית, מציאת הזהות העצמית, השגת הרמוניה, סיפוק, ואושר. אימון אישי בדרך יצירתית.

סדנאות העצמה - סדנת כתיבה אימונית

הרצאה, הגשמת חלומות – סיפור אישי

בהרצאה אני משתפת את הסיפור האישי שלי, החלומות שבערו בי וכיצד מימשתי אותם. אחד החלומות המשמעותיים ביותר היה הוצאה לאור של ספר הילדים שלי. אני מספרת כיצד זה קרם עור וגידים ויצא לפועל.

הספר נקרא "פורים שמח עם זורו נסיכה וליצן", ומלבד סיפור החג בחיי המשפחה של התאומות גיבורות הספר הוא עוסק גם בחופש הבחירה. חג פורים הוא הזדמנות נפלאה לשוחח על חגיגה של זהויות, לברר מי אנחנו, להרשות לעצמנו ולילדינו להגשים משאלות מבלי לתייג מראש מה מתאים לבנים או לבנות. הספר מאפשר לנו לחגוג את כל אלה במילים ובתמונות, בשמחה ובחיוך – בכל ימות השנה.